Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Intenzivní trénink Opuštění nezdravého vzorce vztahování

10 prosince, 2022 @ 18:00 - 22:00

999Kč
Poradní léčivý kruh pro komunitu tzv. Přeživších, těch, co mají vztahovou či pracovní zkušenost s patologickým manipulátorem. Narcisem nebo i psychopatem.
Intenzivní ČTYŘHODINOVÝ online trénink zaměřený na “jádro pudla” příčin člověka, proč vůbec navazuje, a dále až nepochopitelně udržuje nezdravé, nefunkční či toxické vztahy.
Po úvodním sdílení účastníky čeká společný přepis cca 50 falešných jádrových (niterných) přesvědčení, které vedou do vztahu s patologickým manipulátorem.
Proč se vztahuji nezdravě? Mám v sobě snad “magnet” na psychopaty? Toto bude hlavním předmětem celého večera.
Celovečerní setkání je intenzivní, léčivé, s masivním dopadem na život. Zde vybírám z reakcí absolventů:
“Prešla som naozaj nespočetné množstvo všemožných seminárov, webinárov, prečítala mnoho kníh, napočúvala sa tisíce hodín podcastov,
investovala veľa času, energie a peňazí do sebarozvoja, cestovala do Amazónie, etc., ale KAMIL toto všetko obsiahol v jednom webinári plného aha momentov,
pochopenia prečo ja?! Za mňa je minimálne ako reflektory na Super bowle (obrovskom štadióne), ktorý vám rozhodne rozsvieti a posvieti 💡na vašej ceste k uzdraveniu.
Za mňa obrovská vďaka🙏
Lucia”
Setkání je přínosné i pro ty, co se setkali s lehčími formami manipulace či nějak shledávají ve svém životě téma manipulace za důležité.
Kruh proběhne online prostřednictvím aplikace Zoom. Link zasíláme přihlášeným několik hodin před začátkem události na EMAIL, který je nutno uvést s platbou v poznámce. Platbu 999,- za intenzivní trénink prosím učiňte na účet: 206 448 660/0600.
Zkontrolujte i spam.
Pro plátce v Eurech použijte IBAN: CZ4920100000002100584647, částka 42,-
Vzhledem k tomu, že má přednáška o manipulaci na Gošárně vzbudila téměř nezvladatelnou odezvu, považuji nyní intenzivní trénink Opuštění nezdravého vzorce vztahování za nejlepší způsob, jak se mnou a (a se sebou) pracovat.
Samotná přednáška spouští lavinu aha efektů a doporučuji ji i velmi pokročilým v tématu. I těm, co doprovázím dlouhodobě.
—————————————-
Kruhem provází Kamil Novotný
konzultant Protimanipulativní obrany
https://kamanov.wixsite.com/protimanipulativni
Jeho ceněnou sérii videí o patologické manipulaci zhlédlo více než půl milionu lidí, jeho posláním je provázet pomocí protimanipulativních technik z nesvobodného, submisivního vztahu či situace ke zralým, dospělým postojům. Spolupracuje také s nejlepšími právními kancelářemi u nás.
V současnosti poskytuje tyto 4 druhy konzultací:
1. Protimanipulativní obrana.
2. Příprava na soud, OSPOD.
3. Upevnění vztahu s dítětem při popouzení.
4. Opuštění vzorce nezdravého vztahování.
Přihlášení vzniká až úhradou poplatku na uvedený účet. Do poznámky je také nutné uvést EMAIL a JMĚNO ÚČASTNÍKA, pokud se neshoduje s majitelem platebního účtu.
Můžete se těšit na mimořádně silný večer a obrovský skok ve Vašem uzdravování.

Podrobnosti

Datum:
10 prosince, 2022
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
999Kč
Rubriky Akce:
,

Místo konání

online

Pořadatel

Synchronicita
View Pořadatel Website